WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

SIK SORULAN SORULAR

İletişim formu doldurmadan önce hakkımızda ve sık sorulan sorular bölümünde, aradığınız sorunun cevabını bulamadığınıza emin olunuz.

SIK SORULAN SORULAR

Özden Group İnşaat şirketi hakkında.

Özden Group kurulduğu 1968 yılından bu güne son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, inşaat sektörü içerisinde özellikle konut yapımında uzmanlaşmıştır. Hedefimiz; gelişmekte olan ülkemizin inşaat sektöründe profesyonel, kaliteli ve güvenli yapılara Özden Group imzası atmaktır.
 
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ve her konumda, üstün mühendislik bilgisi gerektiren önemli projelerin hayata geçirilmesiyle sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu korumak en büyük amacımızdır. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak gelişmiş bir kurum kimliği avantajını kullanırken, müşteri memnuniyeti açısından butik bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.
 
İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde güvenilir ve dürüst hizmet yaklaşımından taviz vermeden, büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Özden Group bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte, teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.

Özden Group İnşaat şirketi ne zaman kuruldu?

Özden Group 1968 yılında Mehmet Baldemir tarafından İlk temelleri atılan,1996 yılında oğlu Adem Baldemir tarafından yönetilmeye başlanan , günümüzde ise 3. kuşak olarak Kemal Alperen Baldemir tarafından yönetilen, geçmişten bu güne müşterilerine aynı güven ve kaliteyle hizmetlerini sunmaya devam eden bir limited şirketidir.

Özden Group İnşaat şirketi bilgileri.

Özden Baldemir Kuyumculuk Gayrimenkul İnşaat Oto Konfeksiyon Turizm Ticaret San. Limited Şirketi
Kısa adı : Özden Group İnşaat
Adres : Orta Mahalle 1249 Sokak No 12/13 Serik Antalya
Numara : 0533 731 5050
info@ozdengroupinsaat.com

01.
Copyright © 2020 Özden Group İnşaat Ticaret San. Limited Şirketi
ÜSTE ÇIK